+370 600 10 888    info@aromatika.lt

Aromatika
Atrask grožį su natūralia kosmetika

Tai unikalūs bendros Vokietijos-Ukrainos įmonės ,,Aromatika“ aliejai, kurie susideda tik iš 100 % natūralių, iš gamtos išgautų augalinių ir eterinių aliejų. Tai aliejai, kurie užpildys Jūsų namus šiltu, jaukiu bei maloniu kvapu, padės įveikti blogą nuotaiką, nuovargį ir net gi sukurs šventinę atmosferą.
Aromaterapija – tai nematoma gyslelė, rišanti žmogų ir visatą. Gydomųjų augalų gyvenimiška energija papildo Mus sveikata, sustiprina apsaugines organizmo jėgas, pagerina visų žmogaus organų ir organizmo sistemos funkcijas, apsaugo Mus nuo negatyvių minčių bei neleidžia atsirasti neigiamoms emocijoms.

Kompanija Aromatika siūlo ypač platų prekių asortimentą – daugiau nei 500 plaukų, veido, kūno priežiūros bei namų apyvokos produktų. Visi produktai pagaminti tik iš itin kokybiškų produktų- būtent tai ir yra kompanijos didysis pasididžiavimas. Oficialus „Aromatika“ prekės ženklo atstovas Lietuvoje – ne vienerius metus sėkmingai veikianti įmonė UAB „Egipto lobiai“. Pagrindinis mūsų tikslas – supažindinti Lietuvos gyventojus su pasaulio pripažinimo sulaukusia, aukščiausios kokybės produkcija. Nuolatos ieškome naujų partnerių, kuriems siūlome ypatingai geras produktų kainas bei lankščias bendradarbiavimo sąlygas- tad nepraleisk progos tapti mūsų komandos dalimi.

Shopping cart

0
image/svg+xml

Krepšelyje nėra prekių

Continue Shopping